Haberler | Tire Belediyesi’nden Ziraat Odasına Çiftçiler Günü Ziyareti 
15
MAYIS
Tire Belediyesi’nden Ziraat Odasına Çiftçiler Günü Ziyareti 

Soframıza giren her üründe emek harcayan ve alın teri döken çiftçilerimizi temsilen Tire Ziraat Odası ziyaret edildi. Tire Belediyesi Özel Kalem Müdür vekili İlker Bingül Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran adına Tire Ziraat Odası Başkanı Halil İbişoğlu'nu ziyaret etti. 

Tire Ziraat Odası Başkanı Halil İbişoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve belediye çalışanlarına teşekkür etti. 

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran kendisi adına yapılan ziyaretle ilgili açıklama yaparak "çiftçiye ve üretime her zaman destek olduğunu ifade edip "Ramazan ayının sıcak günlerinde ve salgın döneminde dahi canla başla çalışarak bizleri gıdasız bırakmayan çiftçilerimize teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle çiftçilerimizin günlerini kutluyoruz" dedi. Duran, konuşmasında ayrıca Belediye arazisine ekilen tohumlardan bahsederek " Ata yadigarı karakılçık tohumlarımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Tüketen değil üreten bir belediye olma hedefine adım adım ilerliyoruz " dedi

Haberin Diğer Fotoğrafları
İletişim Merkezi : 0(232) 512 10 59
Fax : 0(232) 511 20 77
Cumhuriyet Mahallesi 29 Ekim Caddesi No:19
İletişim Merkezi : 0(232) 512 10 59
Fax : 0(232) 511 20 77
Cumhuriyet Mahallesi 29 Ekim Caddesi No:19
logo

T.C. Tire Belediyesi

Tüm hakları sakladır. 2019 © T.C. Tire Belediyesi