Haberler | KADINLARDAN ÖRNEK DAYANIŞMA
06
ŞUBAT
KADINLARDAN ÖRNEK DAYANIŞMA

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın eşi Necibe Duran, Tire Belediyesi Meclis üyesi Meltem Hepşen, Necla Kırlı ve Tire Belediyesi meclis üyelerinin eşleri Tire Kadın Danışma Merkezi’nde bir araya gelerek dayanışma örneği gösterdiler.

Necibe Duran’ın davetiyle bir araya gelen meclis üyelerinin eşleri, dar gelirli ailelerin evlatları için atkı, bere, giyim ve gıda yardımında bulundular. Tire Belediyesi Kadın Danışma Merkezi sorumlusu İpek Kendirci tarafından merkezde ağırlanan kadınlar kendi elleriyle ördükleri atkı ve berelerin yanı sıra giyim ve gıda malzemeleri temin ederek dar gelirli ailelere ulaştırılması için merkeze bağışta bulundular.

KİMLER KATILDI?

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın eşi Necibe Duran, Tire Belediyesi kadın meclis üyeleri Necla Kırlı ve Meltem Hepşen ile birlikte Ali Ayyıldız’ın eşi Nurdan Ayyıldız, Arif Demirkan'ın eşi Fatma Demirkan, Cafer Tetik’in eşi Mukadder Tetik, Fatih Işık’ın eşi Şeyma Işık, Fikret Arslan’ın eşi Birsen Arslan, İsmail Tapkın’ın eşi Burcu Tapkın, Kamil Taşal’ın eşi Feryal Taşal, Nafiz Kükrer’in eşi Pınar Kükrer ve Süleyman Kovacı’nın eşi Zerrin Kovacı bir araya gelerek dayanışma örneği gösterdiler.

Haberin Diğer Fotoğrafları
İletişim Merkezi : 0(232) 512 10 59
Fax : 0(232) 511 20 77
Cumhuriyet Mahallesi 29 Ekim Caddesi No:19
İletişim Merkezi : 0(232) 512 10 59
Fax : 0(232) 511 20 77
Cumhuriyet Mahallesi 29 Ekim Caddesi No:19
logo

T.C. Tire Belediyesi

Tüm hakları sakladır. 2019 © T.C. Tire Belediyesi