TİRE BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUK ŞENLİĞİ

TİRE BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUK ŞENLİĞİ

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın talimatıyla Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımız için muhteşem bir organizasyon hazırladı. Organizasyonda Tire Ticaret Odası da paydaş olarak yer alacak. ÇOCUK ŞENLİĞİ GÖLET’TE YAPILACAK 23 Nisan’da Tire Gölet Rekreasyon Alanı’nda yapılacak organizasyonda çeşitli etkinlikler yapılacak . BİRBİRİNDEN GÜZEL OYUNLAR

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın talimatıyla Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımız için muhteşem bir organizasyon hazırladı.

Organizasyonda Tire Ticaret Odası da paydaş olarak yer alacak.

ÇOCUK ŞENLİĞİ GÖLET’TE YAPILACAK

23 Nisan’da Tire Gölet Rekreasyon Alanı’nda yapılacak organizasyonda çeşitli etkinlikler yapılacak .

BİRBİRİNDEN GÜZEL OYUNLAR ÇOCUKLARI BEKLİYOR

Başlama saati 14.00 olan Çocuk Şenliğinde “Zıp zıp, trambolin, canlı langırt ve gladyoter” oyunları olacak. “Meraklı Ruhi” adlı çocuk tiyatrosu oyununun sergileneceği etkinliklerde çocuklara palyaçolar da eşlik edecek. Etkinliğin sonunda sanatçı Aydan Kahraman konser verecek.

ETİNLİKLER VE İKRAMLAR ÜCRETSİZ

Tire Belediyesi ve Tire Ticaret Odası’nın birlikte hazırladığı “Çocuk Şenliği” tamamen ücretsiz olacak. Etkinlikler boyunca balon, pamuk şeker, pop corn, şapka, fidan ve tohum kalemler ücretsiz dağıtılacak.

İlgili Haberler