MİNİKLERİN YIL SONU SERGİSİNE BÜYÜKLERDEN TAM PUAN

MİNİKLERİN YIL SONU SERGİSİNE BÜYÜKLERDEN TAM PUAN

MİNİKLERİN YIL SONU SERGİSİNE BÜYÜKLERDEN TAM PUAN   Tire Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Tire Belediyesi Anne ve Çocuk Geliştirme Merkezi okul öncesi öğrencilerinin yıl sonu sergisi büyük ilgi gördü.  Öğrencilerin öğretmenleri ile birlikte hazırladığı resim ve el işi sergisi bugün Tire Bedesten binasında yapılan bir törenle açıldı.  Yaklaşık 200 minik öğrencinin hazırladıkları resim ve el işleri, Bedesten’de görücüye çıktı. Sergiye Tire İlçe Kaymakamı Dr. Hasan

MİNİKLERİN YIL SONU SERGİSİNE BÜYÜKLERDEN TAM PUAN  

Tire Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Tire Belediyesi Anne ve Çocuk Geliştirme Merkezi okul öncesi öğrencilerinin yıl sonu sergisi büyük ilgi gördü. 

Öğrencilerin öğretmenleri ile birlikte hazırladığı resim ve el işi sergisi bugün Tire Bedesten binasında yapılan bir törenle açıldı. 

Yaklaşık 200 minik öğrencinin hazırladıkları resim ve el işleri, Bedesten’de görücüye çıktı. Sergiye Tire İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın eşi Necibe Duran, Tire Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Güven, Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Duygu Hazırol ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı. 

Kurdele kesiminin ardından törenle açılan sergiyi gezen Ceylan Tanrıseven ve Necibe Duran, öğrencilerin yaptıkları eserleri görünce hayranlığını gizleyemedi. Her eserle ve çocuklarla tek tek ilgilenen Ceylan Tanrıseven ve Necibe Duran, öğretmenleri de tebrik ettiler.  

İlgili Haberler