MİLLETVEKİLİ SINDIR’DAN BAŞKAN DURAN’A ZİYARET

MİLLETVEKİLİ SINDIR’DAN BAŞKAN DURAN’A ZİYARET

CHP eski Genel Sekreteri İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ı ziyaret etti. Sındır’ı, Başkan Duran ile birlikte, İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, CHP Tire İlçe Başkanı İsmail Güleç, meclis üyeleri ve partililer karşıladı. 31 Mart yerel seçim sonuçlarının konuşulduğu toplantıda yerel ve ülkem gündemi konularında fikir

CHP eski Genel Sekreteri İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ı ziyaret etti.

Sındır’ı, Başkan Duran ile birlikte, İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, CHP Tire İlçe Başkanı İsmail Güleç, meclis üyeleri ve partililer karşıladı. 31 Mart yerel seçim sonuçlarının konuşulduğu toplantıda yerel ve ülkem gündemi konularında fikir alışverişi yapıldı.

Millet İttifakı olarak yerel seçimlerde başarılı işler gerçekleştirildiğini kaydeden Kamil Okyay Sındır, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak kendi yazmış olduğu kitapları hediye etti. Başkan Duran da ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade ederek Sındır’a teşekkür etti.

İlgili Haberler