KAYMAKAM TANRISEVEN VE BAŞKAN DURAN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU 

KAYMAKAM TANRISEVEN VE BAŞKAN DURAN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU 

KAYMAKAM TANRISEVEN VE BAŞKAN DURAN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU  ZİLLER SON KEZ ÇALDI  2018-2019 Yılı Eğitim Öğretim Sezonunun kapanması ile birlikte öğrenciler karnelerine kavuştu. Tire’de 60 okulda okuyan 14 bin öğrenci karne sevinci yaşadı.   Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve ilçe protokolü Fatih Ortaokulunda karne alan  Öğrencilerin karne sevincini paylaştı. Öğrenim yılı sonunda okulda derece alan

KAYMAKAM TANRISEVEN VE BAŞKAN DURAN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU 

ZİLLER SON KEZ ÇALDI 

2018-2019 Yılı Eğitim Öğretim Sezonunun kapanması ile birlikte öğrenciler karnelerine kavuştu. Tire’de 60 okulda okuyan 14 bin öğrenci karne sevinci yaşadı.  

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve ilçe protokolü Fatih Ortaokulunda karne alan  Öğrencilerin karne sevincini paylaştı. Öğrenim yılı sonunda okulda derece alan öğrencilere belgelerini veren Kaymakam Tanrıseven, başarılı öğrencilere satranç takımı hediye etti. 

BAŞKAN DURAN ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ 

Karne dağıtımı töreninde bir konuşma yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran” Yıl boyunca çalışıp karne almayı hak ettiniz. Her birinizi başarılarınızdan dolayı tebrik ediyorum.”  

TANRISEVEN “DİNLENİN, EĞLENİN, KİTAP OKUYUN” 

Karne dağıtımı töreninde bir konuşma yapan Tire İlçe Kaymakamı Dr Hasan Tanrıseven “Bugün okullar kapanıyor. Bütün öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bugün itibari ile uzun bir tatile giriyoruz. Tatilimizi en iyi şekilde değerlendirelim, oyun oynayalım, eğlenelim ve en önemlisi bol bol kitap okuyalım” dedi. 

TANRISEVEN “ÇOCUKLARINIZLA BOL ZAMAN GEÇİRİN” 

Öğrencilerin ebeveynlerine de seslenen Kaymakam Tanrıseven şunları kaydetti: “Öğrencilerimize verilecek en güzel karne hediyesi onlarla beraber geçirilecek güzel zamandır. Çocuklarımızla ne kadar ilgilenirsek onların gelişimlerine o kadar katkıda bulunmuş oluruz.” 

Programa Tire İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ayhan Ak, Mal Müdürü Niyazi Kesim ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.  

İlgili Haberler