Tire 1922 Direkleri Geçemedi

alt

Rakibi karşısına teknik direktör değişikliği ile çıkan Tire 1922 Yomraspor ile puanları paylaştı.Çağlar ve Doğan ile iki topu direkten dönen kırmızı beyazlıların beraberlik golü ise

 

15. dakikada Melih’in ayağından geldi.

            Tire 1922, Trabzon ekibi Yomrasporla ile 1-1 berabere kalarak puanları paylaştı. Çağlar ve Doğan ile iki topu direkten dönen kırmızı beyazlıların beraberlik golü ise 15'te Melih'in ayağından geldi.

            Hafta içinde görevden ayrılan Fahrettin Sayhan'ın yerine Yomraspor maçında takımı yardımcı antrenör Ahmet Çeltikçi çıkardı.

            Karşılaşmanın hemen başında 4'ncü dakikada Şenol'un golüyle yenik duruma düşen Tire 1922, bu gole 11 dakika sonra Melih ile cevap verdi. 3 bine yakın taraftar topluluğunun izlediği karşılaşmada ilk tehlikeli atak ev sahibi Tire 1922'den geldi. 2'de, Çağlar'ın sağ kanattan kullandığı serbest vuruş Yomraspor kalesinde tehlike yarattı. 4'te, Kaleci Ömer'in hatasını affetmeyen Şenol, ceza alanı sağ çaprazından topu şık bir vuruşla filelerle gönderdi 1-0.

            15'te, Yomraspor ceza alanı sağ çaprazında topla buluşan Melih rakibinden sıyrılarak topu uzak köşeden ağlarla buluşturdu 1-1. 27'de, Şahin'in sert şutu yan direkte patladı. İlk yarı 1-1 berabere tamamlandı.

 

            48'de, Çağların kullandığı serbest atışta herkesi geçen top kaleci Ali'nin bakışları arasında yan direkten döndü.

            56'da, Gökhan net fırsattan yararlanamadı. 85'te, Gökhan'ın şutunu kaleci Ömer son anda ayakla çeldi. 88'de, Doğan'ın füzesi üst direkten döndü.

 

Hakeme Tepki Yağdı

 Verdiği çelişkili kararlarla kötü bir yönetim gösteren karşılaşmanın orta hakemi Ahmet Turan Timuroğlu ise taraftarlar tarafından maç sonunda protesto edildi.